VARİS TEDAVİSİ ANKARA

Lazerle kılcal damar tedavisi


Lazerle kılcal damar tedavisiTeknolojik gelişmeler nazik noninvazif varis tedavilerini mümkün kılmaya başlamıştır. Doktorlar genişlemiş damar ağlarını sağlam damarlara zarar vermeden lazer ile tedavi etmeyi başarmışlardır. Yüz uygulamalarında yüzün genel görünümünü düzeltir. Tedavi iyi tolare edilir hastalar normal yaşamlarına hemen dönerler.

Teknolojik gelişmeler nazik noninvazif varis tedavilerini mümkün kılmaya başlamıştır. Doktorlar genişlemiş damar ağlarını sağlam damarlara zarar vermeden lazer ile tedavi etmeyi başarmışlardır. Teknolojik gelişmeler nazik noninvazif varis tedavilerini mümkün kılmaya başlamıştır. Yüz uygulamalarında yüzün genel görünümünü düzeltir. Tedavi iyi tolare edilir hastalar normal yaşamlarına hemen dönerler.

Kaç seansta yok olacak?
Varis ve istenmeyen damarların tedavisinde uygulaması 2–4 seans gerektirebilir.
Her uygulamadan sonra damarların azaldığını sizde göreceksiniz.

Herhangi bir yan etkisi olacak mı?
Varis hastalarının tedavisine karar verirken varis ve istenmeyen damarların nedenlerini tam olarak ortaya koyulması gerekir


Göze hoş görünmeyen damarlar ve varis

Yaşam boyunca görünür damar ve vasküler lezyonlardan uzak kalmamız mümkün değildir. Dünyadaki milyonlarca erkek ve kadını ilgilendiren bir problemdir. Genelde kozmetik bir sorun olmasına rağmen sistemik bir hastalığında işareti olabilir. Toplumun %60 nın varis veya örümcek şeklinde damar çatlamalarından etkilendikleri kabul edilmektedir. Damar duvarındaki zayıflığa veya damar içindeki, kapakların yetersizliğine bağlı olarak gelişir.

Örümcek venler; küçük yüzeysel, cildin altında bir ağ tarzında yayılan oluşumlardır. Özellikle yüzde görülenler daha çok güneş hasarına bağlıdır. Göze hoş görünmeyen damarlar yaşla birlikte artar.

Günümüze kadar variköz ve örümcek damarların tedavisinde kullanılan invazif ve diğer iğne gibi yöntemler ağrılı süreçlere neden olmaktadır.  Cihazları ise başarılı kolay bir yöntemle noninvazif çözümler sunmaktadır.

 

 
SEO by Artio

 

 

 

 

 

 


Google

 

 

 

Varis nedir - Lazerle varis tedavisi - Fiyatlar - Site haritasi - Cerrahi tedavisi - Skleroterapi - Variste Köpük tedavisi